Witamy na stronie naszej firmy remontowej i zapraszamy do współpracy.

telefony kontakt

Remonty mieszkań Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową pomoc z zakresu wyremontowania każdej powierzchni – czy to mieszkalnej, czy biurowej. Wiemy, jak ważne jest wykończenie wnętrza, zarówno pod kątem bezpieczeństwa, jak i komfortu późniejszego użytkowania. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania i świadczyć wyłącznie najwyższej klasy usługi. Nasz dział remontowy to zespół wykwalifikowanych pracowników za którymi stoi wieloletnie doświadczenie, dziesiątki zleceń i setki zadowolonych z ich dotychczasowej pracy klientów.

Nasze realizacje

Remonty mieszkań Warszawa

oferta

Na tle konkurencji wyróżnia nas solidność, fachowość oraz atrakcyjne ceny. Ponadto indywidualnie podchodzimy do każdego zleceniodawcy, każdorazowo wsłuchując się w jego życzenia oraz potrzeby. Oferujemy pomoc z zakresu doradztwa na wszystkich etapach realizacji projektu.

Zapewniamy kompletny zakres prac remontowych i wykończeniowych. Naszą specjalnością są remonty mieszkań i prace związane z wykończeniami wnętrz. Wykonujemy m.in. montaż instalacji sanitarnych, elektrycznych, grzewczych, gazowych, itp. Naszą specjalnością jest także malowanie elewacji, docieplanie budynków, montaż bądź wymiana drzwi i okien oraz wszelkiego rodzaju obróbki blacharskie. Ponadto wzmacniamy i zabezpieczamy fundamenty oraz zajmujemy się organizacją sanitariatów i kuchni, a także wykończeniem wjazdów, podjazdów i zabezpieczeń dookoła budynku.

Szybko i solidnie odnowimy bądź wykończymy też Państwa wnętrza. Zajmiemy się ścianami, sufitami, podłogami i posadzkami, tynkami, g-k, okładzinami wewnętrznymi, malowaniem, tapetowaniem. Wieloletnia praktyka sprawiła, że i w tym zakresie nie ma dla nas zadań nie do wykonania – każdego dnia realizujemy zlecenia zarówno na życzenie klientów prywatnych, instytucjonalnych oraz przedsiębiorców. Szkolimy się i doskonalimy nasze umiejętności, a naszymi znakami rozpoznawczymi są rzetelność, terminowość i dokładność. Wiemy, że w naszej branży nie ma miejsca na błędy, dlatego też rzucamy wyzwanie konkurencji, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

O naszym profesjonalizmie najlepiej poświadczyć mogą rekomendacje dotychczasowych klientów – ci, którzy nam zaufali, wiedzą już, że naszą specjalizacją są gruntowne i kompleksowe remonty mieszkań.

© Copyright 2019

Usługi remontowe Warszawa | Oferta | Remonty mieszkań Warszawa | Glazurnik Warszawa | Galeria | O firmie | Kontakt

www.000webhost.com